Wedstrijdkalender 2009

zondag 19 april

Schijf

Hypropullers Competitie

donderdag 30 april

Culemborg

Regionaal

donderdag 30 april

Wekerom

NTTO S-divisie Competitie

zaterdag 9 mei

Hoogeveen

NTTO S-divisie Competitie

zaterdag 16 mei

Stroe

NTTO S-divisie Competitie

vrijdag 22 mei

Erichem

NTTO S-divisie Competitie

zondag 24 mei

Zundert

Hypropullers Competitie

vrijdag 29 mei

Lopik

NTTO S-divisie Competitie

zondag 31 mei

Minderhout (B)

Hypropullers Competitie

maandag 1 juni

Didam

NTTO S-divisie Competitie

zaterdag 13 juni

Made

Hypropullers Comp / NTTO S-divisie Comp

vrijdag 19 juni

Utrecht

Regionaal

zaterdag 20 juni

Staphorst

NTTO S-divisie Competitie

zondag 21 juni

Achtmaal

Hypropullers Competitie

zaterdag 27 juni

Hoeven

Hypropullers Competitie

vrij 3 juli / zat 4 juli

Hagestein

Regionaal / Hypropullers Competitie

zaterdag 4 juli

Speuld

NTTO S-divisie Competitie

zondag 5 juli

Nispen

Hypropullers Competitie

vrij 10 juli / zat 11 juli

Putten

NTTO S-divisie Competitie / zat geen Comp

zondag 12 juli

Biest-Houtakker

Hypropullers Competitie

zaterdag 18 juli

Oudenbosch

Hypropullers Competitie

zondag 19 juli

Merksplas (B)

Hypropullers Competitie

vrijdag 24 juli

Harskamp

NTTO S-divisie Competitie

zondag 2 augustus

Rijsbergen

Hypropullers Competitie

zaterdag 8 augustus

Montfoort

NTTO S-divisie Competitie

zondag 9 augustus

Wouw

Hypropullers Competitie

vrij 14 / zat 15 augustus

Meerkerk

NTTO S-divisie: vrijd. St / zat Competitie

zaterdag 16 augustus

Halsteren

Hypropullers Competitie

zaterdag 22 augustus

Tzum

NTTO S-divisie standaard

zondag 23 augustus

Ossendrecht

Hypropullers Competitie

zaterdag 29 augustus

Alphen (NB)

NTTO S-divisie (NK)

zondag 30 augustus

Hypropullers Competitie

zaterdag 5 september

Almkerk

Hypropullers Competitie

zaterdag 19 september

Nieuwland

Regionaal

zondag 20 september

Oud-Gastel

Hypropullers Competitie

 

Wedstrijduitslagen van 2007.

K = Kees, H = Hans, P = Peter, Sj = Sjanie, L = Linda, M = Martin, B= Bas, T = Teunis

 

Datum

Plaats

Hypropullers

NTTO S

Regio of

geen comp

Standaard

1

zon

11 maart

Loosbroek

 

 

P 2e, K 4e,

H 6e

M 8e

2

maan

9 april

Meijel

Beide kapot

 

 

 

3

zat

14 april

Arnhem

 

K 8e

 

 

4

zon

5 april

Schijf

H 4e

 

 

 

5

zon

29 april

Leende

 

 

H 4e, K 9e, K 1e

 

6

maan

30 april

Wekerom

H 8e, K 14e

 

 

 

7

maan

30 april

Culemborg

 

 

H 6e

P 8e, M 11e,

L 6e

8

dond

17 mei

Hoogeloon

 

 

H 1e, K 4e

 

9

vrij

18 mei

Erichem

 

H 8e, K 10e

 

 

10

zat

19 mei

Zundert

H 1e, K 5e

 

 

 

11

vrij

25 mei

Lopik

 

H 5e, K 8e

 

M 4e, H 10e,

K 10e

 

zat

26 mei

Lopik

 

 

Sj, 3e, K 8e,

M 10e

L 1e, P 2e,

 

 

 

 

 

 

Dames L 5e,

Sj. Disk

12

zon

27 mei

Minderhout (B)

H 1e, K 2e

 

 

 

13

maan

28 mei

Didam

 

regen

 

 

14

zon

3 juni

Prinsenbeek

H 1e, K 3e

 

 

 

15

zat

9 juni

Made

H 1e, K 8e

 

 

 

 

zon

10 juni

Made

 

H 1e K 5e

 

Sj. Disk, P 4e

16

vrij

15 juni

Nieuwland

 

 

 

M 1e, P 4e

 

zat

16 juni

Nieuwland

 

 

H 2e, K 5e

H 3e,

D. L 1e, Sj 2e

17

zat

16 juni

Achtmaal

K 5e, H 7e

 

 

 

18

vrij

22 juni

Utrecht

 

 

regen

T 3e, M 6e,

P 2e

19

zat

23 juni

Hoeven

H 1e, K 7e

 

 

 

20

zat

30 juni

IJzendoorn

 

K 5e

 

 

21

zon

1 juli

Nispen

H 1e, K 6e

 

 

 

22

zat

14 juli

Putten

 

H 4e

 

 

23

zat

14 juli

Oudenbosch

M 1e

 

 

 

24

zon

22 juli

Merksplas (B)

H 1e, M 2e, K 2e

 

 

 

25

vrij

27 juli

Harskamp

 

K 5e, H 14e

 

 

26

zat

4 aug

Alphen (NB)

H 4e, K 10e

K 2e

 

 

 

zon

5 aug

Alphen (NB)

 

 

H 1e, K 4e

M 3e, P 6e

27

zon

5 aug

Rijsbergen

H 1e, K 2e

 

 

 

28

zat

11 aug

Montfoort

 

K 1e, H 5e, K 6e

 

L 17e, P 10e,

M 4e

29

vrij

17 aug

Meerkerk

 

K 5e, H 8e

 

 

 

zat

18 aug

Meerkerk

 

K 1e, H 7e

 

 

30

zon

19 aug

Wouw

K 1e, H 8e

 

 

 

31

zat

25 aug

Bakel

 

H 7e, K 9e

 

 

32

zon

26 aug

Ossendrecht

H 1e, K 2e

 

 

 

33

zon

26 aug

Schalkwijk

 

P sport 3e

B 4e, P 5e

 

34

zat

1 sept

Varsseveld

 

K 3e, H 8e

 

 

35

zon

2 sept

Zoelen

 

 

 

 

36

zat

8 sept

Almkerk

K 1e, H 2e, K 3e

 

 

 

37

vrij

14 sept

Hagestein

 

 

Sport M 3e

H 4e, K 8e

Teunis 6e,

L 14e

 

zat

15 sept

Hagestein

K 1e, H 2e, K 3e

 

M 17 e

 

38

zon

23 sept

Etten-Leur

K 1e, H 3e

 

 

 

39

zon

30 dec

Etten-Leur

 

 

K 1e, K 2e